...::: Zwi±zek Nauczycielstwa Polskiego - Klub M³odego Nauczyciela Częstochowa :::...
Aktualno¶ci
Struktura ZNP
Plan pracy na rok 2010/2011
Doskonalenie nauczycieli - Awans zawodowy
Doradcy metodyczni
Rozrywka
Wróæ na stronê Zarz±du Oddzia³u
U¿ytkowników Online
Go¶ci Online: 1
Brak U¿ytkowników Online

Nieaktywowany U¿ytkownik: 0
Najnowszy U¿ytkownik: JustynaRakus
Zaproszenie na warsztaty
ZAPROSZENIE

„Praca nauczyciela wychowawcy”.

W spotkaniu uczestniczyæ bêdzie Pani Wizytator W³adys³awa Tkaczyk.

Warsztaty odbêd± siê dnia 9 listopada 2010r. o godz. 13:30 w siedzibie Klubu M³odego Nauczyciela przy ulicy Waszyngtona 62 w Czêstochowie.

Obecni nauczyciele otrzymaj± za¶wiadczenie potwierdzaj±ce uczestnictwo w warsztatach.

JustynaRakus dnia November 03 2010 17:58:04 · Drukuj
Zaproszenie na zlot po³±czony z piknikiem

WSZYSTKICH CZ£ONKÓW ZNP WRAZ Z RODZINAMI,
OKRÊGOWE I ODDZIA£OWE KLUBY M£ODEGO NAUCZYCIELA ORAZ REPREZENTANTÓW ODDZIA£ÓW, W KTÓRYCH BÊDZIE TWORZONY KLUB M£ODEGO NAUCZYCIELA

na VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT M£ODYCH NAUCZYCIELI
oraz JURAJSKI PIKNIK RODZINNY „PO¯EGNANIE LATA”

które odbêd± siê 25 wrze¶nia 2010 r. (sobota) od godz. 10:00 w Jurajskim Grodzie w Piasku k/Janowa (niedaleko Czêstochowy). Przewidziane zakoñczenie ok. 24:00

JustynaRakus dnia September 05 2010 20:11:03 Czytaj wiêcej · 499 Czytañ · Drukuj
Nasz cz³owiek w zarz±dzie ¶l±skiego okrêgowego KMN
News
Podczas szkolenia w Zakopanem odby³y siê wybory nowej przewodnicz±cej ¶l±skiego okrêgowego KMN, któr± zosta³a kol. Aneta Mastalerz, a w sk³ad zarz±du wesz³a m.in. przewodnicz±ca czêstochowskiego KMN, nasza kole¿anka Monika Wojtal.
Serdecznie gratulujemy!!!

JustynaRakus dnia May 13 2010 22:08:00 Czytaj wiêcej · 533 Czytañ · Drukuj
Zaproszenie na Piknik
Zarz±d Okrêgu ¦l±skiego Zwi±zku Nauczycielstwa Polskiego
wraz z Zarz±dem Oddzia³u w Sosnowcu

zapraszaj± do Podzamcza – Zamek Ogrodzieniecki

na V Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Termin: 29 maja 2010 roku

JustynaRakus dnia May 13 2010 22:07:00 Czytaj wiêcej · 402 Czytañ · Drukuj
Zaproszenie na zlot

OKRÊGOWE I ODDZIA£OWE KLUBY M£ODEGO NAUCZYCIELA

na VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT M£ODYCH NAUCZYCIELI,

który odbêdzie siê 29 maja 2010r. (sobota) od godz. 10:30, w Szkole Podstawowej w Janowie k/Czêstochowy (Okrêg ¦l±ski).

Temat wiod±cy VI Zlotu:
„M³ody nauczyciel ¶ladami Kazimierza Wielkiego”

JustynaRakus dnia May 13 2010 22:06:00 Czytaj wiêcej · 953 Czytañ · Drukuj
Szkolenie w Zakopanem
Members
W dniach 8-11 kwietnia 2010 odby³o siê szkolenie M³odych Nauczycieli w Zakopanem. Udzia³ w szkoleniu wziê³y m.in. Oddzia³y z okrêgu ¶l±skiego.

Zdjêcia ze szkolenia mo¿na obejrzeæ w naszej galerii.
Zapraszamy!

JustynaRakus dnia May 13 2010 22:05:00 Czytaj wiêcej · 412 Czytañ · Drukuj
Zaproszenie na warsztaty
Z A P R O S Z E N I E

Ze wzglêdu na to, i¿ Prawo O¶wiatowe ulega ci±g³ym nowelizacjom, a m³odzi nauczyciele nie maj± mo¿liwo¶ci ¶ledziæ tych zmian na bie¿±co, postanowili¶my zorganizowaæ szkolenie dotycz±ce tego tematu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chêtnych nauczycieli na spotkanie dotycz±ce awansu zawodowego, które poprowadzi Pani Wizytator Wioletta Wypych
dnia o5 lutego 2010. o godz. 13.00 w siedzibie Klubu M³odego Nauczyciela przy ul. Waszyngtona 62
w Czêstochowie.

Zarz±d KMN

JustynaRakus dnia January 22 2010 21:57:35 · Drukuj
Wystawa malarstwa
Graphics Informujemy, Pani Gabriela Polaczek - cz³onek Czêstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. J.Dudy-Gracza z siedzib± w ZNP zaprasza na wystawê malarstwa do Galerii Kawiarni "COFFEEART" przy ul. Kiliñskiego 5.

Wystawa trwaæ bêdzie do 10 lutego 2010r.

W mi³ej atmosferze, przy dobrej kawie mo¿na podziwiaæ i zakupiæ prace artystki.

JustynaRakus dnia January 22 2010 21:54:03 · Drukuj
Porady prawne
MembersZarz±d Oddzia³u ZNP w Czêstochowie informuje, ¿e porady prawne dla cz³onków ZNP udzielane bêd± dnia 13 stycznia 2010r. w godz. 11.00 – 15.00 w siedzibie Zarz±du Oddzia³u przy ul. Waszyngtona 62.

Porad udzielaæ bêdzie mecenas Dariusz Dwojewski.

JustynaRakus dnia January 11 2010 18:56:05 · Drukuj
Warsztaty dla nauczycieli - wychowawców
News
Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszamy wszystkich chêtnych nauczycieli na warsztaty dotycz±ce tematyki: „Praca nauczyciela wychowawcy”.

W spotkaniu uczestniczyæ bêdzie Pani Wizytator Jolanta Skrzypczyk.
Warsztaty odbêd± siê dnia 26.11.2009r. o godz. 13 w siedzibie Klubu M³odego Nauczyciela przy ul. Waszyngtona 62 w Czêstochowie.

Obecni nauczyciele otrzymaj± za¶wiadczenie uczestnictwa w warsztatach.

JustynaRakus dnia November 23 2009 20:30:51 · Drukuj
Porady prawne
MembersZarz±d Oddzia³u ZNP w Czêstochowie informuje, ¿e porady prawne dla cz³onków ZNP udzielane bêd± dnia 5 listopada 2009r. w godz. 11.00 – 14.00 w siedzibie Zarz±du Oddzia³u przy ul. Waszyngtona 62.

Porad udzielaæ bêdzie mecenas Dariusz Dwojewski.

JustynaRakus dnia November 03 2009 17:06:44 · Drukuj
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Nazwa U¿ytkownika

Has³o

Zapomniane has³o?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

Brak postów.
Znaki towarowe i nazwy handlowe nale¿± do ich w³a¶cicieli. Komentarze s± w³asno¶ci± ich autorów. Wszystkie inne materia³y:
Copyright © 2006 ZNP - Zarz±d Oddzia³u w Czêstochowie. Umieszczenie na dowolnej innej stronie tylko za pisemn± zgod±.