...::: Zwi±zek Nauczycielstwa Polskiego - Klub M³odego Nauczyciela Częstochowa :::...
Aktualno¶ci
Struktura ZNP
Plan pracy na rok 2010/2011
Doskonalenie nauczycieli - Awans zawodowy
Doradcy metodyczni
Rozrywka
Wróæ na stronê Zarz±du Oddzia³u
U¿ytkowników Online
Go¶ci Online: 1
Brak U¿ytkowników Online

Nieaktywowany U¿ytkownik: 0
Najnowszy U¿ytkownik: JustynaRakus
Zdjêcia z VIII Rajdu Rodzinnego
NewsZdjêcia z VIII Rajdu Rodzinnego Pracowników O¶wiaty ju¿ mo¿na obejrzeæ w Galerii. Zapraszamy do ogl±dania.

JustynaRakus dnia October 26 2009 22:09:34 · Drukuj
VIII Rajd Rodzinny Pracowników O¶wiaty
NewsSerdecznie zapraszamy na VIII Rajd Rodzinny Pracowników O¶wiaty, który odbêdzie siê ju¿ 3 pa¼dziernika 2009r (sobota).

DO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU
I DOBREJ ZABAWY.

JustynaRakus dnia September 22 2009 20:59:45 Czytaj wiêcej · 626 Czytañ · Drukuj
Spotkanie integracyjne
Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne Klubu M³odego Nauczyciela, które odbêdzie siê 22 wrze¶nia 2009 roku o godzinie 13:00 w siedzibie Zwi±zku Nauczycielstwa Polskiego w Czêstochowie.

JustynaRakus dnia September 02 2009 15:13:43 · Drukuj
Porady prawne
MembersZarz±d Oddzia³u ZNP w Czêstochowie informuje, ¿e porady prawne dla cz³onków ZNP udzielane bêd± dnia 3 wrze¶nia 2009r. w godz. 11.00 – 14.00 w siedzibie Zarz±du Oddzia³u przy ul. Waszyngtona 62.

Porad udziela mecenas Dariusz Dwojewski.

JustynaRakus dnia September 02 2009 15:12:09 · Drukuj
Pierwszy powa¿ny temat za nami!
MembersDnia 27 maja 2009 odby³o siê szkolenie dotycz±ce awansu zawodowego, w którym wziê³o udzia³ 19 nauczycieli. Wszystkie zawi³o¶ci wyja¶nia³a nam pani Wizytator Wioletta Wypych, cierpliwie odpowiadaj±c na nasze liczne pytania. Je¶li jednak kto¶ przegapi³ szkolenie, a chcia³by siê czego¶ dowiedzieæ, s³u¿ymy pomoc±.
Nie zwlekajcie tylko piszcie, a postaramy siê pomóc.

JustynaRakus dnia July 06 2009 20:25:00 · Drukuj
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Nazwa U¿ytkownika

Has³o

Zapomniane has³o?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

Brak postów.
Znaki towarowe i nazwy handlowe nale¿± do ich w³a¶cicieli. Komentarze s± w³asno¶ci± ich autorów. Wszystkie inne materia³y:
Copyright © 2006 ZNP - Zarz±d Oddzia³u w Czêstochowie. Umieszczenie na dowolnej innej stronie tylko za pisemn± zgod±.